Riedel 4 Riedel, wyjątkowy projekt muzyczny powraca.

Po sukcesach ubiegłorocznej trasy koncertowej , Sebastian Riedel z zespołem Cree z udziałem orkiestry kameralnej Tomka Szymusia ponownie przedstawi  nowe  interpretacje kultowych utworów zespołu Dżem, które tym razem zabrzmią w wyjątkowej sali koncertowej ICE Kraków 5 maja 2020r. o godz. 19:30.

Na koncert „Muzyka dla Wolności” – osobisty hołd muzyczny, jaki swemu ojcu składa Sebastian Riedel – złożą się ponadczasowe kompozycje, jak „Whisky”, „List do M.” czy „Wehikuł czasu”, które inspirują kolejne pokolenia słuchaczy. Bo Riedel miał odwagę wyśpiewać historie swojego życia. I dawał, przez swoją muzykę, wszystkim odbiorcom poczucie wolności. I śpiewał jak nikt wcześniej. Mimo upływu ponad dwóch dekad uniwersalny przekaz Ryszarda Riedla zawarty w tekstach i życiowej postawie zasługuje na specjlane upamiętnienie. W tym właśnie celu powstał ten wyjątkowy, muzyczny projekt.

„Ponadczasowe utwory Ryszarda Riedla i zespołu Dżem, w aranżacjach łączących rockową energię z symfoniczną finezją(…) Sebastian Riedel ze swoim zespołem Cree nieraz już sięgał na koncertach po piosenki legendarnego ojca. Nigdy jednak nie miały one tyle rozmachu, co w projekcie Riedel 4 Riedel (…) ” ( onet.pl )

„Sentymentalna podróż przez największe przeboje kultowego Ryśka Riedla i zespołu Dżem – takiej trasy koncertowej jeszcze nie było (…)” ( cgm.pl )

Każdy uczestnik koncertu wspiera także budowę Śląskiego Hospicjum dla Dzieci „Świetlikowo” w Tychach. Organizator koncertu DM Agency przekaże 1% ze sprzedaży biletów na rzecz Fundacji budującej hospicjum, której ambasadorem jest Sebastian Riedel. Bilety na koncert do nabycia od 6 lutego 2020r. na ebilet.pl oraz going.pl

Udostępnij

Facebook
Twitter
LinkedIn