AGENCJA

Założycielem agencji jest Darek Maciborek, dziennikarz muzyczny RMF FM – jeden z najsłynniejszych głosów radiowych w Polsce. Odpowiada za kreację wydarzeń,  koncertów oraz projektów specjalnych.

Darek Maciborek jest pomysłodawcą Alei Gwiazd RMF FM i Miasta Krakowa oraz jedną z dwóch osób, dzięki którym do rąk słuchaczy w całej Polsce trafiła wyjątkowa, bo sprzedana w milionowym nakładzie płyta „Moja i Twoja Muzyka”. To były dyrektor RMF Maxxx. W swojej karierze otwierał koncerty takich gwiazd: Rolling Stones, czy Celine Dion. W wolnych chwilach zapalony sportowiec i pasjonat malarstwa.

KREUJEMY

Agencję współtworzy wyjątkowy zespół, który współpracuje ze sobą od lat. Mamy za sobą lata doświadczeń w agencjach koncertowych, agencjach kreatywnych, zarządzaniu projektami oraz managementem i bookingiem gwiazd.

REALIZUJEMY

Tworzymy na potrzeby agencji zewnętrznych, samorządów, międzynarodowych organizacji. Gdy chcecie Państwo powierzyć nam produkcję małego koncertu lub macie pomysł na wielki festiwal – jesteśmy do dyspozycji. W każdym szczególe dbamy o to, by efekt końcowy na długo został zapamiętany przez Gości Waszego wydarzenia.