Riedel 4 Riedel – Ruszyła sprzedaż BILETÓW!

Bilety na koncerty w ramach trasy Riedel 4 Riedel można nabyć za pośrednictwem  strony eventim.pl, a w przypadku łódzkiego koncertu również w kasie klubu Wytwórnia w Łodzi. 

30 listopada, WROCŁAW, A2 

Miejsca siedzące: 

129 zł — Kategoria 1 

99 zł — Kategoria 2 

  

7 grudnia, ŁÓDŹ, klub Wytwórnia 

Miejsca siedzące: 

129 zł — Balkon 

109 zł — Kategoria 1 

99 zł — Kategoria 2 

 

13 grudnia, KATOWICE, Międzynarodowe Centrum Kongresowe 

Miejsca siedzące: 

129 zł — Kategoria 1 

99 zł — Kategoria 2 

 

Riedel 4 Riedel to trzy koncerty, które będą uhonorowaniem pamięci legendarnego Ryszarda Riedla, frontmana zespołu Dżem. Podczas muzycznych wydarzeń usłyszymy Sebastiana Riedla z zespołem Cree, którzy przy akompaniamencie rewelacyjnej Orkiestry Kameralnej Tomka Szymusia wykonają kultowe utwory Ryśka Riedla. Nowe, orkiestrowe aranżacje legendarnych utworów, takich jak Wehikuł czasu, List do M. czy Sen o Victorii od lat inspirują kolejne pokolenia artystów i fanów, a przecież to tylko ułamek jego dorobku.

Koncerty Riedel 4 Riedel będą szczególnym wydarzeniem dla Sebastiana, który w ten sposób będzie mógł podziękować swojemu ojcu i muzyką opowiedzieć nam historię ich silnej relacji. Sebastianowi udało się kiedyś zagrać na jednej scenie z Ryśkiem — artysta był wówczas kilkuletnim chłopcem i tak wspomina występ z ojcem:   

Był taki moment, kiedy wyszedłem na scenę, oczywiście to było niezapowiedziane i nieświadome z mojej strony, a tym bardziej ze strony ojca. Wyleciałem, bo był wolny mikrofon do gitary akustycznej. Był niziutko, drugi mikrofon obok tego, do którego śpiewał mój ojciec. Dlatego podleciałem i zacząłem śpiewać razem z nim na koncercie. To była piosenka „Whisky”. Pamiętam, że miałem pałki w ręce, bo wtedy byłem perkusistą. Ale mam nawet tego zdjęcie. Na szczęście ktoś wtedy był tam z aparatem i takie zdjęcie zrobił. Pamiątka została. 

Trzy wieczory Riedel 4 Riedel będą wehikułem czasu do złotej epoki polskiej muzyki. Czeka nas sentymentalna podróż przez największe przeboje kultowego Ryśka Riedla i zespołu Dżem — takiej trasy koncertowej jeszcze nie było i możemy być pewni, że każdy z trzech koncertów zaskoczy nas nietuzinkowym brzmieniem znanych wszystkim melodii. 

[vc_row css=”.vc_custom_1560414507016{padding-top: 5% !important;}”][vc_column][vc_cta h2=”Kup Bilet na Riedel4Riedel” add_button=”left” btn_title=”KUP BILET” btn_shape=”square” btn_color=”pink” btn_size=”lg” btn_i_icon_fontawesome=”fa fa-ticket” btn_add_icon=”true” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fwww.dmagency.pl%2Fkoncerty%2F|title:Koncerty||”]Koncerty odbędą się we Wrocławiu, Łodzi i Katowicach.[/vc_cta][/vc_column][/vc_row]

Udostępnij

Facebook
Twitter
LinkedIn