Riedel 4 Riedel – rockowo-symfoniczny wehikuł czasu wystartował!

Riedel 4 Riedel – rockowo-symfoniczny wehikuł czasu wystartował!

 

„Cegła”, „Wehikuł czasu” i inne ponadczasowe utwory Ryszarda Riedla i zespołu Dżem, w aranżacjach łączących rockową energię z symfoniczną finezją, rozgrzały w sobotę, 30 listopada, publiczność zgromadzoną we wrocławskim klubie A2. Kolejny koncert wyjątkowej trasy Riedel 4 Riedel już w najbliższą sobotę w Łodzi.

 

Sebastian Riedel ze swoim zespołem Cree nieraz już sięgał na koncertach po piosenki legendarnego ojca. Nigdy jednak nie miały one tyle rozmachu, co w projekcie Riedel 4 Riedel, z gościnnym udziałem orkiestry kameralnej Tomasza Szymusia. Mogli się o tym przekonać fani, którzy w sobotni wieczór tłumnie przybyli do wrocławskiego klubu A2. Okraszone brzmieniem smyków i dęciaków przeboje takie, jak „Harley mój”, „Lunatycy” oraz „Naiwne pytania” bujały jak nigdy dotąd. Łza w oku musiała się zakręcić przy „Śnie o Victorii”, „Modlitwie” czy „Liście do M”. Pięknym nutom płynącym ze sceny towarzyszyły wyświetlane na ekranie zdjęcia Ryśka Riedla, również te z żoną Małgorzatą (kilka dni temu minęła 42. rocznica ich ślubu).

 

Przed nami jeszcze dwa koncerty w ramach trasy Riedel 4 Riedel:

– w sobotę, 7.12, w łódzkim klubie Wytwórnia (wyprzedany)

 – w piątek, 13.12 w MCK w Katowicach

 

Ostatnie bilety na katowicki koncert można kupować za pośrednictwem serwisu eventim.pl. Koncerty odbywają się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Śląskiego, Jakuba Chełstowskiego.

Wnioski o akredytację dziennikarską można składać za pośrednictwem strony: www.dmagency.pl/akredytacje

Więcej o wydarzeniach: www.facebook.com/dmagencyevents/

 

Udostępnij

Facebook
Twitter
LinkedIn