TSA – DREAM TEAM 40 TOUR

TSA powraca na jedyny w tym roku koncert – 4 września w Summer Arenie w Gliwicach!

Po fenomenalnym koncercie podczas tegorocznej edycji Jarocin Festiwal z okazji 40-lecia działalności artystycznej, legendarny zespół TSA postanowił wyruszyć w krótką trasę koncertową; w składzie, na który fani hard rockowej kultowej grupy czekali ponad cztery dekady.

TSA Dream Team zagra tylko na wyjątkowym koncercie celebrującym 40 lecie grupy –  4 września w Gliwicach!

TSA, pionierzy heavy metalu w Polsce, pojawią się w składzie: Marek Piekarczyk (śpiew), Andrzej Nowak (gitara), Stefan Machel (gitara), Paweł Mąciwoda (gitara basowa), Zbigniew Kraszewski (perkusja)

W 2021 roku usłyszymy przekrój 40 lat historii TSA – od premierowego singla „Mass Media/wpadka” z 1981 roku, „Heavy Metal Świat” (1984), po „Proceder” z 2004. Muzycy powracają z potężnym brzmieniem, znanym z najbardziej spektakularnych koncertów, energetycznych utworów i najlepszych wspomnień. Potęga TSA NA ŻYWO, podczas DREAM TEAM 40 TOUR, zostanie wzmocniona o premierowe wykonania najnowszych nagrań, dotychczas niepublikowanych. Rock and roll NIE UMARŁ, więc przeżyjcie z nami największe koncertowe wydarzenie tego lata w Polsce!

Niech moc będzie z TSA i z WAMI!

 TSA – DREAM TEAM 40 TOUR: 4 września – Gliwice – Summer Arena

Start sprzedaży biletów 29 lipca, godzina 12:00.

Bilety: eventim.pl / going.pl

 

Organizator: dinks, DM Agency

Partnerzy: Miasto Gliwice, Arena Gliwice

Partnerzy medialni: RMF FM, RMF MAXXX, Synergic media

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

Udostępnij

Facebook
Twitter
LinkedIn