Spektakularny mural w Katowicach – wizja Rafała Olbińskiego z okazji koncertu sanah!

Mural z Sanah

Miło nam ogłosić niezwykłą współpracę, która przenosi świat sztuki i muzyki na zupełnie nowy poziom. Rafał Olbiński, ceniony artysta plastyk w kraju i zagranicą, stworzył unikatowy projekt muralu dedykowany koncertowi sanah na Stadionie Śląskim 15 sierpnia w ramach trasy Uczta nad Ucztami. To pierwsza taka współpraca Olbińskiego z artystką muzyki pop w Polsce.

 

Rafał Olbiński to wybitny artysta, którego prace zdobią przestrzenie na całym świecie. Jego niezwykłe wizje i unikalne połączenie rozmaitych elementów sztuki przyciągają uwagę międzynarodowej publiczności. Teraz, Olbiński połączył swój talent z muzyką sanah, tworząc mural pod tytułem „Przedwiośnie” inspirowany „Wiosną” Sandra Botticellego.

Rafał Olbiński o muralu „Przedwiośnie”:

sanah uświęca naszą szarą rzeczywistość. Podnosi nas swoją muzyką do wyimaginowanego świata, gdzie świeci słońce i pachną kwiaty, a trawa jest zawsze zielona. Od wyimaginowanego świata wracamy do rzeczywistości.”

Olbiński wykorzystał całą swoją wyobraźnię, aby stworzyć spektakularne dzieło, które wizualnie uzupełni koncert sanah w Chorzowie w ramach trasy Uczta nad Ucztami. Po dwóch wyprzedanych stadionach, zachwycający mural projektu Rafała Olbińskiego jest „kropką nad i” w drodze pierwszej polskiej artystki na koncerty stadionowe. Mural „Przedwiośnie” można obejrzeć tylko do 31 lipca przy ul. Słowackiego w Katowicach.

Udostępnij

Facebook
Twitter
LinkedIn