Sanah wyprzedała stadion!

Sanah wyprzedana

Pierwsza Polka na stadionach krok po kroku spełnia swoje marzenia. sanah wyprzedała koncert na Polsat Plus Arenie Gdańsk – jeden z dwóch w ramach trasy Uczta nad Ucztami. Wydarzenie odbędzie się 8 września. Bilety na koncert 15 sierpnia na Stadionie Śląskim w Chorzowie są wciąż dostępne na www.ucztanaducztami.pl

Uczta nad Ucztami to zwieńczenie swoistego festiwalu artystki, rozpoczętego w 2022 roku dwoma platynowymi albumami muzycznymi i dwiema wyprzedanymi trasami, w tym BANKIETu z 50 osobową Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej i 30 osobowym chórem Silesian Chamber Choir Ad Libitum, które zadowoliły najbardziej wymagających słuchaczy. sanah połączy ze sobą dotychczasowe wcielenia artystyczne i jako pierwsza polska artystka wystąpi na koncertach stadionowych. Tym razem, w najszerszym gronie, odbiorcy wezmą udział w największej uczcie muzycznej, którą zgotuje nam najpopularniejsza polska artystka.

Uczta nad Ucztami:

15.08.2023 – Stadion Śląski, Chorzów
8.09.2023 – Polsat Plus Arena Gdańsk SOLD OUT

Bilety w sprzedaży na: www.ucztanaducztami.pl

Na trasę stadionową zaprasza RMF FM, RMF Maxx, 4FUN. TV, CGM, AMS. Trasa zostanie wyprodukowana przez DM Agency, agencję odpowiedzialną za sukces Uczta Tour oraz BANKIET u sanah. Partnerem koncertu w Gdańsku jest Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

Udostępnij

Facebook
Twitter
LinkedIn