#PlenR Koncertowe Lato 2021 WE PLEN_R YOU !

Zimne napoje, wygodne leżaki, gorące promienie słońca na twarzy, a do tego wszystkiego muzyka na żywo, śpiewy pod samą sceną i poranne zakwasy od tańca? Stęskniliśmy się za letnimi festiwalami i koncertami, a jeśli Wy też, to świetnie się składa. Panie i Panowie, czas na PlenR!

Pozytywne wibracje i plenerowe szaleństwo to coś, czego chyba wszyscy teraz potrzebujemy. Cykl letnich koncertów w paru miastach Polski to kwintesencja tego, o co chodzi w wakacjach. Artyści, którzy rozgrzewają publiczność już od pierwszych utworów, pyszne jedzenie, świeże powietrze, idealnie chłodne wieczory i chillout z najbliższymi znajomymi. Wszystko to w maksymalnym bezpieczeństwie, a jednocześnie pełnej (muzycznej!) wolności.

Zagramy w Warszawie, Gliwicach, Poznaniu i Żywcu, więc rezerwujcie swoje weekendy dla rodzin, przyjaciół i znajomych bo w bezpiecznych warunkach będzie się działo! Z sanah bez wątpienia będzie jazz (byle znów nie padał deszcz), Kękę i Paluch rozbujają nas w hip-hopowych rytmach, Nocny Kochanek doda energii, BARANOVSKi jak zawsze rozczuli nasze serca, a Stachursky… Jak to Stachursky, zabierze nas w podróż do innego wymiaru razem ze swoją doskozzzą 🔥

Najlepsze party tego lata tak blisko, a jednocześnie…tak bezpiecznie daleko! W specjalnych, PlenRowych maseczkach, przy ochronie pilnującej czy wszystko gra, no i wszechobecnych płynach dezynfekujących – to nasza PlenRowa rzeczywistość. Szykujcie kremy z filtrem, kolorowe maseczki, szorty i lniane koszule. Doskonały mix gatunków muzycznych, świeżego powietrza, wolności, emocji, radości z normalnego koncertowania na zielonej trawie w parku miejskim.

Wraca

Prawdziwe

Lato

Emocje

Nowa

Energia

Razem

 

Tego lata „WE PLENR YOU”!

#MiastoGliwiceZaprasza

👉 Bilety na PlenR do nabycia od 22.04 na goingapp.pl oraz eventim.pl

👉 Ze względów bezpieczeństwa liczba wejściówek mocno ograniczona

Gramy:

GLIWICE, Summer Arena

  • SANAH, 3 lipca
  • PALUCH, 9 lipca
  • BARANOVSKI, 30 lipca
  • KĘKĘ, 27 sierpnia

WARSZAWA, Letnia Scena Progresji/Gramy doWoli

  • NOCNY KOCHANEK, 19 czerwca
  • STACHURSKY, 16 lipca

POZNAŃ, Skwerplay

  • KĘKĘ, 8 lipca

ŻYWIEC, Amfiteatr pod Grojcem

  • SANAH, 27 czerwca

Organizator: DM Agency

Współorganizator: Progresja/Arena Gliwice/Klub Muzyczny B17/Amfiteatr Pod Grojcem

Partnerzy: Miasto Gliwice, Miasto Żywiec

Partnerzy medialni: RMF MAXXX, CGM, POLSKA PRESS

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

Udostępnij

Facebook
Twitter
LinkedIn