Największa muzyczna UCZTA tego roku! sanah niebawem rusza w trasę koncertową promującą swój trzeci album

Sanah Uczta

15 kwietnia, na chwilę przed rozpoczęciem trasy koncertowej „Uczta Tour ‘22”, ukaże się najnowszy album sanah. Sama artystka określa go mianem „najważniejszego projektu w życiu”. Tytułowa uczta to jednocześnie wyrażenie oznaczające miłe spędzanie czasu. Wspólne zasiadanie do stołu, przy którym ludzie mogą się zjednoczyć.

Na trzecim albumie sanah znajdą się, między innymi, utwory, które ukazały się w ostatnich tygodniach: „Mamo tyś płakała” z Igorem Herbutem, „Szary świat” z Kwiatem Jabłoni, „Czesława” z Natalią Grosiak z Mikromusic, czy też najnowszy „Tęsknie sobie” z Arturem Rojkiem. Artyści, którzy pojawią się na płycie artystki, będą gośćmi specjalnymi na koncertach w ramach trasy „Uczta Tour ‘22”. Jeden artysta = jeden koncert.

W jedenastu koncertowych miastach pojawiły się tajemnicze plakaty, w których artystka pochwaliła się swoimi fascynacjami muzycznymi. sanah jest fanką: Dawida Podsiadły, Artura Rojka, Darii Zawiałow, Mięthy, Grzegorza Turnaua, Vito Bambino, Kwiatu Jabłoni, Ani Dąbrowskiej, Polish Soloists, Natalii Grosiak (Mikromusic) – dowiedzieliśmy się z plakatów. Czy to możliwe, aby podczas trasy koncertowej pojawili się wszyscy idole sanah i towarzyszyli artystce w jej muzycznej uczcie?

18.04 – Warszawa, COS Torwar

19.04 – Warszawa, COS Torwar [SOLD OUT]

30.04 – Gdańsk/Sopot, ERGO Arena

2.05 – Poznań, MTP Pawilon 5

7.05 – Tarnów, Arena Jaskółka Tarnów

14.05 – Gliwice, Arena Gliwice

15.05 – Lublin, Hala Globus

22.05 – Toruń, Arena Toruń

25.05 – Łódź, Atlas Arena

26.05 – Kraków, TAURON Arena Kraków

27.05 – Wrocław, Hala Orbita [SOLD OUT]

28.05 – Szczecin, NETTO Arena

smacznegoh  🙂

Bilety do nabycia na: www.wiosnah.pl

Patroni medialni: RMF FM, RMF MAXXX, Wirtualna Polska, Polska Press, CGM, Synergic Media.

Partnerzy: BUH, Regionalna Manufaktura Kawy, Sokołów, Bielenda.

 

Udostępnij

Facebook
Twitter
LinkedIn