LO♡E Ustka Festival – nowe nadmorskie wydarzenie na festiwalowej mapie Polski!

Ustka festiwal

Największa fala muzyki pop porwie Was w środku tego lata! Już 19 i 20 sierpnia na najpiękniejszej plaży polskiego wybrzeża w Ustce, wystartuje LOE Ustka Festival. Od dzisiaj mówimy: Całujemy w Ustka!

LOE Ustka Festival to festiwal pozytywnych emocji. Słoneczne dni, ciepłe wieczory nad Bałtykiem, zachody słońca z najlepszą polską muzyką. Letni LOVE vibe gwarantuje lineup pierwszej edycji LUF ze sceną główną na plaży oraz na nocnej scenie klubowej. Bilety już w sprzedaży!

 Headlinerką pierwszego dnia festiwalu, prosto po spektakularnej muzycznej uczcie, jest sanah! Na scenie 19 sierpnia w Ustce usłyszymy także najlepsze sety na żywo spod konsolety BRAVE’a, Skytecha oraz C-BooLa. Będzie się działo! Drugi dzień, pod hasłem LOVE Music Day, to stylistyczny mix popu oraz new wave electro. Nad Bałtykiem wystąpią Dawid Kwiatkowski, Red Lips, TRIBBS oraz bryska – największe objawienie muzyczne ostatniego roku.

Letni LOVE vibe na LOE Ustka Festival to nie tylko muzyka. Organizatorzy przygotowali dla wszystkich uczestników nowego festiwalu m.in. new talent show, pokaz mody plażowej, miasteczko beauty. A to wszystko w miłosnej oprawie, bo to w końcu… LOE Ustka Festival! Więcej szczegółów już wkrótce.

Do zobaczenia 19 i 20 sierpnia na Plaży Wschodniej w Ustce. Całujemy w Ustka!

Bilety: https://goingapp.pl/wydarzenie/lo-e-ustka-festival-2022/czerwiec-2022

Lineup:

19 sierpnia, od godziny 15:00

Brave

Skytech

sanah

C-BooL

20 sierpnia, od godziny 15:00

Red Lips

bryska

Dawid Kwiatkowski

Tribbs

Partner Tytularny: Miasto Ustka

Partnerzy: Pierre Rene, Grand Lubicz

Patroni medialni: RMF FM, RMF MAXXX, Music Box Polska, Polska Press

Organizator: DM Agency

Festiwal

Udostępnij

Facebook
Twitter
LinkedIn