bryska & Luna na wspólnych koncertach! Artystki wystąpią w Warszawie, Krakowie i we Wrocławiu w listopadzie

Dwa muzyczne odkrycia roku. Dwa kobiece żywioły. Dwa nurty muzyczne. Jedna wspólna trasa koncertowa, czyli bryska & Luna! Artystki wystąpią na żywo już 18 listopada w Warszawie, 19 listopada we Wrocławiu oraz 20 listopada w Krakowie. Premierowo zaprezentują utwory ze zbliżających się wydawnictw. 

20-letnia bryska ma za sobą bardzo pracowity okres, w ciągu 4 miesięcy zdążyła zaprezentować słuchaczom 10 utworów, z których każdy zaskakuje, intryguje i pozostaje w głowie. Poza przebojowością, jej twórczość można określić też jako ‘ważną’ – chwytliwe melodie często dotykają problemów młodych ludzi, które muzyka pop zdaje się zwykle omijać. Podczas gdy piosenki panika, drama czy naiwna zyskują coraz większe grono fanów, to aktualnie na antenach największych polskich rozgłośni radiowych można usłyszeć najnowszy singiel bryski lato (pocałuj mnie). 12 listopada ukaże się debiutancki mini-LP jestem bryska, który od razu po premierze trafił na szczyt listy TOP100 najlepiej sprzedających się winyli w Empik.com. 

Luna to artystka sceny alternatywnej. Jako pierwsza Polka i jedna z 35 młodych, obiecujących wokalistek na świecie, została zaproszona do akcji na rzecz kobiet Spotify Equal, a jej wizerunek prezentowany był na nowojorskim Time Square. Od lat związana ze sceną, występowała na deskach warszawskich teatrów muzycznych i opery. Tylko w ostatnim czasie zaśpiewała na scenie alternatywnej Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu czy podczas gali Tik Tok Rising Star. Z dojrzałą wizją siebie zadebiutowała piosenką i teledyskiem Luna. Słuchacze docenili także jej charakterystyczną barwę głosu w połączeniu z hipnotycznym, elektronicznym brzmieniem w kolejnych singlach Zgaś, Mniej, Wirtualne Przedmieście czy Zabierz mnie. Najnowszy singiel Luny Melt away zapowiada anglojęzyczny minialbum, który ukaże się jeszcze w tym roku.  

 

Mieszanka popu i alternatywy od bryski & Luny już niedługo w: 

18 listopada – bryska & Luna – Warszawa, Progresja 

19 listopada – bryska & Luna – Wrocław, A2 

20 listopada – bryska & Luna – Kraków, Hol 

 

Bilety już w sprzedaży na www.goingapp.pl oraz www.eventim.pl 

Organizator: DM Agency 

Współorganizatorzy: Progresja, A2, Hol 

 

Udostępnij

Facebook
Twitter
LinkedIn