Bryan Adams ponownie w Polsce! Kanadyjski artysta zaprasza do Łodzi już 11 października.

Bryan Adams

Po udanym, zeszłorocznym koncercie w Gliwicach, Bryan Adams tym razem odwiedzi Atlas Arenę w Łodzi 11 października 2024 w ramach kontynuacji trasy „So Happy It Hurts”. Sprzedaż biletów rozpocznie się 22 lutego o godzinie 10:00 na Eventim.pl 

Bryan Adams to artysta słynący z najbardziej niezwykłych występów na żywo. Energetycznym wokalem i swobodą na scenie zachwyca publiczność od ponad 40 lat.

W swoim dorobku muzycznym posiada 17 wydanych albumów studyjnych, w tym aż cztery w 2022 roku: „So Happy It Hurts” (z nominacją do nagrody Grammy), „Pretty Woman – The Musical” oraz płyty z nowymi nagraniami największych przebojów Bryana Adamsa: „Classic Pt. 1” i „Classic Pt. 2”. Jego twórczość przyniosła mu liczne nagrody i wyróżnienia, w tym trzy nominacje do Oscara, pięć nominacji do Złotych Globów oraz nagrodę Grammy. 

Koncert Bryana Adamsa w ramach międzynarodowej trasy „So Happy It Hurts Tour” już 11 października w Atlas Arenie w Łodzi. Sprzedaż biletów w cenie od 199 zł wystartuje o godzinie 10:00 22 lutego na Eventim.pl.

Bilety dostępne tutaj.

Na jedyny koncert Bryana Adamsa w Polsce zapraszają partroni medialni RMF FM, RMF Classic, AMS, Wyborcza.pl oraz partnerzy Miasto Łódź i Atlas Arena. Organizatorem wydarzenia jest DM Agency.

Udostępnij

Facebook
Twitter
LinkedIn