💥 Karaś & Rogucki, Sanah, KAMP! i inni artyści na domówce, jakiej jeszcze nie było!

W lipcu na salony wjeżdża HAŁSówka, a razem z nią klubowa trasa koncertowa z przystankami we Wrocławiu, Krakowie i Warszawie!

Pierwszą gwiazda domówki w klubach będzie 💥 SANAH – najgorętszy debiut ubiegłego roku, królowa dram (i melancholijnych, przebojowych numerów). Każdemu w głowie zawrócił jej przebojowy  „Szampan”, rozkręcając apetyt na „Melodię” na żywo!

Elektro popowe odkrycie ostatnich lat zespół  KAMP!  – trio , które roztańczy Was w festiwalowym stylu. Pomiędzy surowymi brzmieniami „elektrycznych” dźwięków  z lat 80 tych a  transem klubowym jest muzyczna przestrzeń , którą wypełnia KAMP!.

🔴 KARAŚ/ROGUCKI  – TEGO nowego duetu na polskiej scenie muzycznej, powstałego z miłości i rządzy do tworzenia muzyki przedstawiać nikomu nie trzeba. Przywiozą ze sobą przebojową „Katrinę” ich pierwszy i od razu totalny przebój .

🔴 NOCNY KOCHANEK – metalowa i radosna rockowa petarda nadal zniewala i wypełnia po brzegi sale koncertowe. Ich muzyka uwodzi od lat!

Hałsówka to impreza z ograniczoną ilością miejsc – jak na dobrą domówkę przystało 😉

Z artystami widzimy się co weekend w warszawskiej Progresji, wrocławskim A2 i krakowskim ZetPeTe. Poczujecie się jak gospodarze – imprezę w każdym klubie rozkręca dziennikarz muzyczny, a wieczór zakończy numer, na który uczestnicy będą mogli głosować podczas koncertu.

👉 Startujemy w każdy weekend lipca!

Bilety na HAŁSÓWKI do nabycia tylko na going.pl

Ilość miejsc ograniczona.

👉 Rozkład jazdy:

💥 SANAH 

3 lipca – A2 Wrocław

4 lipca – Progresja Warszawa

5 lipca  – Zet Pe Te Kraków

 

💥 KARAŚ/ROGUCKI

18 lipca – A2 Wrocław

 

💥KAMP!

19 lipca – Zet Pe Te Kraków

 

💥NOCNY KOCHANEK

24 lipca – Progresja Warszawa

25 lipca – A2 Wrocław

26 lipca  – Zet Pe Te Kraków

Organizator : Progresja/ A2 / ZetPeTe / DM Agency

Udostępnij

Facebook
Twitter
LinkedIn