Wspieramy

[vc_row css=”.vc_custom_1585910272074{padding-top: 5% !important;}”][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_single_image image=”1542″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1585910426531{padding-top: 5% !important;padding-bottom: 5% !important;}”][vc_column][vc_custom_heading text=”#MuzykaToLudzie – dołącz do inicjatywy #BiletWsparcia!” font_container=”tag:h1|text_align:center” use_theme_fonts=”yes”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Kryzys branży muzycznej wywołany epidemią koronawirusa spowodował, że wielu z Was nie poszło na koncerty ulubionych artystów. Agencje artystyczno – koncertowe z dnia na dzień nie są w stanie pracować i walczą o przetrwanie. Artyści pełni nadziei i wiary pozostają w domach i koncertują w sieci. Zostaliśmy zmuszeni do odwołania koncertów już ogłoszonych (wciąż pracujemy nad nową datą koncertu R4R2020), oraz zaprzestania przygotowania do organizacji kolejnych koncertów i wydarzeń festiwalowych, które miały wydarzyć się w okresie wiosenno-letnim. Ponieśliśmy bardzo duże straty związane z produkcją, a także promocją planowanych wydarzeń. Niestety zainwestowane w promocję i produkcję środki finansowe to koszty nieodwracalne.

Realizujemy wydarzenia, które zostaną w Waszych sercach do końca życia – dlatego nie wstrzymujemy działań, tylko pracujemy nad rozwiązaniami, które pozwolą nam wkrótce ogłosić kolejne koncerty artystów polskich i zagranicznych. Wierzymy, że przetrwamy ten trudny dla wszystkich czas – w końcu #MuzykaToLudzie.

Byliście z nami od początku i wierzymy, że teraz nie będzie inaczej. Dlatego proponujemy Wam specjalny #BiletWsparcia – ważny do 31 grudnia 2020 roku.[/vc_column_text][vc_btn title=”Dołącz do inicjatywy!” style=”outline” shape=”square” color=”pink” size=”lg” align=”center” link=”url:%20https%3A%2F%2Fgoingapp.pl%2Fevt%2F2210318%2Fdm-agency-muzykatoludzie|||” css=”.vc_custom_1585911301492{margin-top: 2% !important;}”][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1585911291695{padding-top: 2% !important;padding-bottom: 5% !important;}”][vc_column][vc_message message_box_color=”grey” icon_type=”linecons” icon_linecons=”vc_li vc_li-megaphone”]

Co zyskacie kupując Bilet?

  • Zniżkę na wszystkie wydarzenia organizowane przez DM Agency w tym roku – 5%, 10% lub 15% (w zależności od wybranego biletu)
  • Realnie przyczynicie się do wspierania polskiego przemysłu muzycznego, który nie istniałby bez Was – #MuzykaToLudzie
  • Spersonalizowany identyfikator z imieniem i nazwiskiem*

[/vc_message][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Wierzymy, że za niedługo spotkamy się ponownie pod sceną (lub na trybunach, jeśli tak wolicie! 😉 ). Dołącz do inicjatywy #BiletWsparcia, #ZostańWDomu z muzyką i pokaż, że #MuzykaToLudzie!

 

*Identyfikatory będzie można odebrać osobiście na pierwszym organizowanym przez nas wydarzeniu muzycznym lub też możemy go do Ciebie wysyłać – wysyłka planowana jest na początek września.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Udostępnij

Facebook
Twitter
LinkedIn