#MuzykaToLudzie - dołącz do inicjatywy #BiletWsparcia!

Kryzys branży muzycznej wywołany epidemią koronawirusa spowodował, że wielu z Was nie poszło na koncerty ulubionych artystów. Agencje artystyczno – koncertowe z dnia na dzień nie są w stanie pracować i walczą o przetrwanie. Artyści pełni nadziei i wiary pozostają w domach i koncertują w sieci. Zostaliśmy zmuszeni do odwołania koncertów już ogłoszonych (wciąż pracujemy nad nową datą koncertu R4R2020), oraz zaprzestania przygotowania do organizacji kolejnych koncertów i wydarzeń festiwalowych, które miały wydarzyć się w okresie wiosenno-letnim. Ponieśliśmy bardzo duże straty związane z produkcją, a także promocją planowanych wydarzeń. Niestety zainwestowane w promocję i produkcję środki finansowe to koszty nieodwracalne.

Realizujemy wydarzenia, które zostaną w Waszych sercach do końca życia – dlatego nie wstrzymujemy działań, tylko pracujemy nad rozwiązaniami, które pozwolą nam wkrótce ogłosić kolejne koncerty artystów polskich i zagranicznych. Wierzymy, że przetrwamy ten trudny dla wszystkich czas – w końcu #MuzykaToLudzie.

Byliście z nami od początku i wierzymy, że teraz nie będzie inaczej. Dlatego proponujemy Wam specjalny #BiletWsparcia – ważny do 31 grudnia 2020 roku.

Co zyskacie kupując Bilet?

  • Zniżkę na wszystkie wydarzenia organizowane przez DM Agency w tym roku – 5%, 10% lub 15% (w zależności od wybranego biletu)
  • Realnie przyczynicie się do wspierania polskiego przemysłu muzycznego, który nie istniałby bez Was – #MuzykaToLudzie
  • Spersonalizowany identyfikator z imieniem i nazwiskiem*

Wierzymy, że za niedługo spotkamy się ponownie pod sceną (lub na trybunach, jeśli tak wolicie! 😉 ). Dołącz do inicjatywy #BiletWsparcia, #ZostańWDomu z muzyką i pokaż, że #MuzykaToLudzie!

 

*Identyfikatory będzie można odebrać osobiście na pierwszym organizowanym przez nas wydarzeniu muzycznym lub też możemy go do Ciebie wysyłać – wysyłka planowana jest na początek września.