MUZYKA

TO NASZA PASJA

Czujemy, współtworzymy – znamy ją od lat. Z każdym udanym przedsięwzięciem muzyka staje się nam bliższa. Sprawiamy, by uczucia na lini artysta – fan były zawsze wyjątkowe.

Od eventu do festiwalu.

Od Państwa pomysłu do realizacji. Nasze usługi to kompleksowe produkcje audiowizualne. Od najmniejszego eventu do festiwalu o zasięgu międzynarodowym. Dostarczamy muzykę. Jesteśmy w stanie opracować każde wydarzenie. Dla miast, organizacji, firm miast, indywidualnego odbiorcy.

Booking Gwiazd.

Współpracowaliśmy z polskimi gwiazdami oraz na potrzeby wielu wydarzeń i festiwali docieramy do gwiazd światowej sceny muzycznej. Na naszych wydarzeniach grali m.in. Peter Gabriel, Sting, Queen & Adam Lambert, Elton John, UB 40, Jessie Ware, Chris De Burgh, Scorpions, John Newman, Hey, Kasia Kowalska, Perfect, Julia Pietrucha i wiele innych.

Scena, światło, dzwięk.

Świadczymy także usługi związane z wynajęciem sceny wraz z kompleksową produkcją.

Przez lata obecności na rynku medialnym wypracowujemy mocną pozycję związaną z Public Relations. Dysponujemy własnym zapleczem, strukturą oraz know-how, dzięki którym nasi klienci otrzymują zawsze usługę na wysokim poziomie.

Eventy/Wydarzenia Specjalne/Imprezy sportowe

Portfolio naszych realizacji to także wybrane wydarzenia sportowe i eventy specjalne. Promocja, organizacja i produkcja – wszystkim tym zajmujemy się podczas każdego kolejnego wydarzenia.